Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím

Zpět na stránku Rodinné domy

Nabídka služeb

Naše společnost v popsané lokalitě prvotně nabízí k prodeji stavební parcely, které jsou kompletně zajištěny inženýrskými sítěmi a jsou připraveny k výstavbě rodinných domků. Každému zájemci nabízíme místní prohlídku s kompetentním zástupcem společnosti. V případě rozhodnutí klienta zakoupit vybranou parcelu připravíme návrh kupní smlouvy (mezičlánkem může být i smlouva rezervační) a nabízíme rovněž provedení vkladu do katastru nemovitostí.

K dalším službám patří nabídka naší společnosti zprostředkovat vlastní výstavbu rodinného domu od mateřské společnosti Děčínský stavební podnik s.r.o., která jako bonus nabízí zdarma dokumentaci naprojektovaných typových domů. Samozřejmě, že je tato stavební firma schopna a připravena postavit jakýkoli rodinný dům „na klíč“ dle přání klienta a na základě mnohaletých zkušeností s touto výstavbou poskytnout svému klientovi odbornou podporu při jeho volbě v různých detailech včetně návrhu umístění stavby na dané parcele.

Bližší informace a reference na zrealizované stavby za 20-ti letou existenci Děčínského stavebního podniku s.r.o. můžete získat na www.dspdc.cz.

V případě volby jiného dodavatele stavby jsme schopni nabídnout odborné konzultace k prováděným stavebním pracem ze strany našich specialistů.

Dále našim klientům nabízíme kompletní vyřízení úvěru jak při nákupu stavební parcely, tak i případné výstavby rodinného domku včetně vybavení.

V případě Vašeho zájmu se Vám od začátku jednání bude věnovat náš finanční specialista, který Vám pomůže při jednání s bankami, případně pomůže kompletně vyřídit financování Vašeho záměru. Ve většině případů se nám daří vyřídit až 100% financování při zvýhodněné úrokové sazbě. Součástí nabídky jsou i slevy na pojištění stavby a následně i domu.

Pro rychlou orientaci ohledně případné výše splátky při uzavření úvěrové smlouvy je možné použít „úvěrovou kalkulačku“.

POZEMEK JAKO NEJLEPŠÍ PROSTŘEDEK ZACHOVÁNÍ HODNOTY PENĚZ

Zpět na stránku Rodinné domy