Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím

Zpět na stránku Rodinné domy

Popis lokality

Plánovaná výstavba obytné zóny se nachází v okrajové části obce Libouchec, rozkládá se na ploše 9,5 ha a plynule navazuje na stávající individuální bytovou výstavbu (mapa).

Tato přírodní lokalita v blízkosti Tiských skal je součástí Českého Švýcarska a patří do mikroregionu Labské skály.

Bydlení v této lokalitě je velice příjemné a vhodné pro rodiny s dětmi. Z tohoto hlediska obec Libouchec svou infrastrukturou a občanskou vybaveností splňuje veškeré základní předpoklady včetně sportovního vyžití (hřiště, sportovní hala, Golf club).

Obytná zóna Lány je napojena místní komunikací na silniční spojení mezi Děčínem a Teplicemi a je vzdálena 4 km od sjezdu z dálnice D8. Do nákupního centra v Trmicích nebo Severní terasy trvá cesta autem cca 10 min. Dopravní dostupnost je podpořena i železniční tratí, která obcí prochází.

Součástí každé stavební parcely pro výstavbu rodinných domů o velikostech mezi cca 700 m2 do 3200 m2 je připojovací pilířek s napojením plynu, el. energie a telefonní linky. K hranici pozemku je zavedena přípojka pitné vody k napojení vodoměrné šachty a šachtičky s napojením na páteřní splaškovou a dešťovou kanalizaci (snímek katastrální mapy)

K jednotlivým parcelám jsou již z 90% dokončeny místní komunikace (zbývajících 10% je odvislé od dokončení přístupové komunikace ze strany obce). Rovněž je postupně zprovozňováno veřejné osvětlení, které bude dokončeno počátkem roku 2015.

ATRAKTIVNÍ BYDLENÍ V PŘÍRODNÍ LOKALITĚ ČESKÉHO ŠVÝCARSKA

Zpět na stránku Rodinné domy